VAŠE PRÍBEHY

všetko sa dá..

VaGaia intímne príbehy sú inšpiráciou pre všetky ženy, ktoré trápia rôzne gynekologické ochorenia. Zbieram  vaše skúsenosti, poznatky a príbehy úspešného vyliečenia sa z kondícií alebo "chorôb", o ktorých vám bolo povedané, že sú trvalé, liečiteľné iba chemickými medikamentmi a pod. Ja však verím, že nič nieje nemožné.. S nástrojmi matky zeme- Mama Gai, ako sú liečivé bylinky, minerály, zdravá obživa, práca na emočnom a psychickom tele je všetko možné. 

Sindy je veľkou inšpiráciou témy, ktorú čoraz častejšie cítiť v priestore. Téma samoliečiteľstva.. Ako vziať moc späť do svojích rúk, ako byť k sebe úprimný, pravdivý a objať do lásky svoj aktuálny stav? To je najväčšia mágia na ceste samoliečby. Buďme k sebe láskaví a vnímaví tak, ako to vo svojom príbehu nálezu cýst na vajčníku píše Sindy. Želám...

Pre mňa je Diana naozaj inšpiratívna žena.. z jej slov sála sila a jej príbehom som naozaj unesená. Nevzdala sa. Vzala svoju moc a zodpovednosť za svoje telo do vlastných rúk a dokázala konvenčnej medicíne, že PCOS je liečiteľné. Prešla si naozaj hlbokou zmenou a dnes s vami zdieľa tento príbeh.. Tak sa príjemne začítajte.


Share your story

Drahá žena, prešla si si aj ty gynekologickým ochorením, v ktorom ti pomohla prírodná liečba či iná alternatívna praktika?  Podeľ sa s nami o svoju skúsenosť a inšpiruj tak ostatné ženy.